EGE NET TV

Adil Kırgdiöz Seçim Startını Verdi.

Adil Kırgdiöz Seçim Startını Verdi.
Okundu
01 Şubat 2019 - 6:39CHP Dikili Belediye Başkan Adayı AdilKırgöz, adaylığının açıklanmasının ardından kolları sıvadı. Seçim startını CHPDikili İlçe Başkanlığı ziyaretiyle veren Kırgöz, ardından Dikili İYİ Partiteşkilatını ziyaret etti.
 
“Ailesiyle geldi”
 
Ailesiyle birlikte partisinin ilçebaşkanlığını ziyaret eden CHP Dikili Belediye Başkan Adayı Adil Kırgöz’ü CHP Dikiliilçe Başkanı Hasan Altıparmak, İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülten Kuzucuoğlu,İlçe Gençlik Kolları Başkanı Gamze Algır ve çok sayıda partilikarşıladı. Yoğun bir kalabalığın içerisinde alkışlarla karşılanan AdilKırgöz, ailem dediği örgütüne seslenerek seçim sürecini dile getirdi. 31 Martsonrası İzmir ve Türkiye’ye örnek olacağının altını çizen CHP Dikili Belediye BaşkanAdayı Adil Kırgöz, adil, adaletli, şeffaf ve hesap verebilen bir yönetiminanlayışı beslediğini açıkladı. 
 
“Türkiye’ye örnek olacağız”
 
Kırgöz konuşmasında “Yaklaşık 5 ayönce başlayan aday adaylığı sürecinde ben dahil 11 arkadaşımız Dikili’yiyönetme noktasında yola çıktık. İlçe başkanımızın da bahsettiği gibipartimize ve ilçemize yakışır bir şekilde centilmence mücadele eden diğer yolarkadaşlarıma gönülden şükranlarımı sunuyorum. İlçemize yakışır bir yarış oldu.Bundan sonraki süreçte diğer aday arkadaşlarımızın bilgisinden, tecrübesindenfaydalanarak, projelerini de inceleyerek ilçemize nasıl katkı koyabilirizhepsini değerlendireceğiz. 11 adayımızın hepsinin ilçemiz için ayrı ayrı birdeğer olduğunun bilinci ve idrakı içindeyim. Seçim startımızı verdik. İlkziyaretimize örgütümüzden başladık. Çünkü benim için aslolan parti örgütüdür.Siyasete girdiğimden beri örgütün bir adım gerisinde durdum. Nasip olurbelediye başkanı da olursam her zaman örgütümün bir adım gerisinde durmayıbileceğim. 31 Marttan sonra da göreceksiniz ki Türkiye’ye İzmir’e örnekolacağız. İlçe örgütüyle çalışma noktasında da örnek olacağımızainanıyorum. Birlik ve beraberlik içinde hiç kimseyi ötekileştirmeden,herkesi kucaklayan, şeffaf, hesap verebilir, adil ve adaletli bir şekildekendimizi meydanlarda anlatacağız. Dikili tarihinde en yüksek oyla partimizinbayrağını göklere dikeceğiz” diye konuştu. 
 
“Hedef belirledi”
 
Ziyaretin ev sahipliğini yapan CHP Dikiliİlçe Başkanı Hasan Altıparmak da adayları Adil Kırgöz ile 15 belediye meclisüyeliğin tamamını almayı hedeflediklerini söyledi. Başkan Altıparmak, “ Birmiladın açılış konuşmasını gerçekleştirmek vazifesi ilçe başkanı olarak bananasip oldu. Seçim startımızı partimizde, evimizde başlatıyoruz. Bunun gurur veheyecanını yaşıyorum. Zorlu bir aday adaylığı sürecinin sonunda MYK ve PM’ninortaya koyduğu irade ile içimizden biri Dikili Belediyesi Meclis Üyemiz AdilKırgöz, belediye başkan adayı olarak gösterilmiştir. Kendisini bu başarısındandolayı kutluyorum. Her konuşmamda örgütümün bir hedefinden bahsettim sizlere veyine aynı hedefimi tekrarlıyorum . Biz bu yerel seçimlerde ilçemizde bulunan 15 belediye meclis üyeliğinin tamamını adayımız Adil Kırgöz’ünörgütümüz ile uyumlu çalışmasıyla alacağız” dedi.
 
“İkinci Durak İYİ Parti”
 
CHP Dikili Belediye Başkan Adayı AdilKırgöz’ün bir diğer durağı da Millet İttifakı olarak aynı yolu yürüdükleri İYİParti İlçe Başkanlığı oldu. Başkan Adayı Kırgöz’ü İYİ Parti İlçe Başkanı AltanAktuğ, İlçe Kadın Kolları Komisyonu Başkanı Saliha Gökay ve İlçe GençlikKolları Başkanı Alican Kalaycıoğlu karşıladı. Samimi bir havadagerçekleşen ziyarette İYİ Parti İlçe Başkanı Altan Aktuğ, Adil Kırgöz’e ittifakadayımız hoş geldin diyerek, “CHP’li kardeşlerime sesleniyorum. Adil Kırgözittifakın adayıdır. Sizden ricam bu söylemi kullanmanızdır. CHP’nin gösterdiğiher aday ittifakın adayıdır çünkü biz öyle çıktık yola. Sonuna kadaryanındayız, sonuna kadar destek vereceğiz” dedi. Kırgöz de, Milletİttifakı olarak 31 Mart’ta Dikili’de başarıyı elde edeceklerini ifade etti.
 
 
 
 
 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.