EGE NET TV


Anadolu Ateşidans topluluğu yepyeni gösterisi ‘İstanbul Dreams’ ile Anadolu turnesineçıkıyor! Anadolu Ateşi Dans Topluluğu’nun eşsiz performası, Anadolu’da sanatseverlerlebuluşacak. Dünyanın dört bir yanında ayakta alkışlanan gösteri yenilenmişbölümleriyle İstanbul (12 Aralık Çarşamba), Balıkesir (13 Aralık Perşembe),İzmir (14 Aralık Cuma), Bursa’da (15 Aralık Cumartesi), Adana (21 Aralık Cuma)ve Gaziantep’te (22 Aralık Cumartesi) izleyenleri büyüleyecek. Böylelikleekip, 2 bin kilometreyi aşkın yol yapacak, binlerce dans figürü binlerce alkıştoplayacak!
Anadoluİstanbul’u Yaşayacak! 
Kuruluşunun20., sahnelerde ise 18. yılını kutlayan ekip, gösteride uçuş ve devasa görüntüsistemleri kullanarak, Anadolulu sanatseverlerin beğenisine sunacak. AnadoluAteşi, yenilenmiş ‘İstanbul Dreams’ adını verdilleri gösteri ile ilk perdede,İstanbul’un 24 saat yaşayan caddelerini, Doğu Batı medeniyet sentezlerini,eğlence ve kültür sanat yaşamını, dansın dili ile izleyiciye sunacak. 
“Best OfAnadolu Ateşi”
Anadolu Ateşi5000. gösteri serisinde bugüne kadar en hızlı, heyecanlı, dinamik bölümleriniharmanlandığı özel bir performans sunacak. Ekip, 80 dansçının katılacağıyenilenmiş gösteriyi, unutulmaz kılmaya hazırlanıyor. 
Anadolu Ateşiİstanbul Dreams Aralık Ayı Programı: 
12 AralıkÇarşamba İstanbul Bostancı Gösteri Merkezi
13 AralıkPerşembe Balıkesir Avlu Kültür Sanat Merkezi
14 Aralık Cumaİzmir Karşıyaka Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu
15 AralıkCumartesi Bursa Merinos Kongre Merkezi Osman Gazi Salonu
21 Aralık AdanaÇukurova Kongre Merkezi‘ANADOLU ATEŞİ’ 2 BİN KİLOMETRE BOYUNCA YANACAK!

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.