EGE NET TV

AYKUT ENİŞTE’YE COŞKULU KAHKAHALAR!

AYKUT ENİŞTE’YE COŞKULU KAHKAHALAR!
Okundu
25 Mayıs 2019 - 18:36

Sinema salonlarına bahar kahkahası getiren yılın bir numaralı eniştesi “Aykut Enişte” vizyona girdi.

Filmi izleyen ünlü isimler de seyirciler de Aykut Enişte’yi gönüllerin eniştesi seçti!

İzleyen herkesin kahkaha dolu bir film olduğu konusunda hemfikir olduğu film, seyircili galasında da alkışlar ve kahkahalarla karşılandı.

 BKM yapımcılığında yönetmen koltuğuna Onur Bilgetay’ın oturduğu, Cem Gelinoğlu’nun senaryosunu yazıp Melis Babadağ ve Ege Kökenli ile başrollerini paylaştığı “Aykut Enişte” film ekibi, seyircilerin övgüleri ile salondan ayrıldı.

İzmir seyircisi Aykut Enişte ekibini coşkuyla karşıladı

BKM Ege Bölge Temsilciliği Dev Ajans organizasyonu ile İzmir Optimum’da düzenlenen Aykut Enişte’nin İzmir Galasına filmin başrol oyuncuları Cem Gelinoğlu ve Melis Babadağ ile birlikte Mekin Sezer, Selen Domaç ve yönetmen Onur Bilgetay katıldı.

“İzmir’de olduğumuz için çok mutluyuz”

Film gösterimi öncesinde İzmirli sevenleriyle buluşan film ekibi kendilerini karşılayan coşkulu kalabalık karşısında mutluluklarını dile getirerek filmin gösterime girdiği gün İzmir’de oldukları için çok mutlu olduklarını dile getirdiler.

Seyirciyle buluşmanın ardından Cem Gelinoğlu, Melis Babadağ, Mekin Sezer, Selen Domaç ve Onur Bilgetay Aykut Enişte’yi Optimum Cinemaximum salonlarında İzmirli sinemaseverle birlikte izlediler.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.