EGE NET TV

Başkan adayı Tolga ŞEKERCİOĞLU önderliğinde KPTK80 Takımı göreve talip

Başkan adayı Tolga ŞEKERCİOĞLU önderliğinde KPTK80 Takımı göreve talip
Okundu
05 Kasım 2019 - 18:37

Güzide kulübümüz 1941 yılında, o günkü şartlar içerisinde, bir çok zorluğu başarmış olan; Dr. Behçet UZ, Reşat LEBLEBİCİOĞLU, Nejat ECZACIBAŞI, Said ODYAK, Cahit ÇEÇEN, Ali Halim BAYER, Sadi İPLİKÇİ ve Alaaddin KAZANOVA tarafından “Kültürpark Tenis Kulübü” adıyla kurulmuştur. Öncelikle, tüm kurucu üyelerimizi saygıyla ve rahmetle anıyoruz. Ayrıca, bugüne kadar görev yapan tüm Başkanlarımıza ve Yönetim Kurulu üyelerimize de teşekkürü borç biliriz.

Zorluklarıyla, başarılarıyla 80 yılı geride bırakıp Türk sporuna sayısız hizmetler veren, milli takıma oyuncular yerleştiren, kökleşen ve bugün İzmir’in sosyal, kültürel ve sportif hayatında layık olduğu yere gelen Kulübümüzde halen aktif 450 üyemiz bulunmaktadır.

80.Yılımızda, biz de 80 kişilik bir ekiple yola çıktık. Uzun zamandır üzerinde çalıştığımız, emek verdiğimiz bu önemli göreve talip olduğumuzu buradan bildirmek isteriz. Amacımız tüm üyelerimizin de kendini ait hissettiği proaktif bir yönetim şekli ile yola devam etmektir. Bu bir bayrak yarışıdır ve biz bu bayrak yarışında bayrağı ileriye taşımak kaydıyla göreve talip olmaktayız.

Yönetim Kurulundaki arkadaşlarımızın Üyelik Yaş Ortalaması 12 YIL. En gencimiz 2 yıllık en tecrübelimiz ize 29 yıllık üyedir. Gençliğin dinamizmi ve tecrübeli üyelerimizin deneyimlerini birleştirerek çok büyük bir sinerji yaratacağımıza inanmaktayız. Yıllar boyunca tenis sporuna gönül vermiş bir ekip olarak, tüm paydaşlarımız için yürütmeyi planladığımız çok etkin projelerimiz bulunmakta. Seçim sonrası zaman kaybetmeden hemen işe koyulma hedefiyle şimdiden projelerimizi somutlaştırmış bulunmaktayız. Şehrimizdeki tenis sporunu geliştirmek, gençler arasında yaymak, kabiliyetli gençleri ulusal ve uluslararası turnuvalarda başarılı kılmak, bunların yanı sıra gençler arasında sosyal ve kültürel ilişkileri geliştirmek olan kuruluş amacımızı ve hedeflerimizi daha ileriye taşıyarak, İzmir’i teniste bir marka kent yapma hedefindeyiz.

Kulübümüzün neredeyse her karışını, tüm personeli, misafirlerimizi, velilerimizi tanıyan, en eskiden en yeni üyeye kadar herkese dokunan, kulübümüzde zaman geçiren, tenis oynayan, hep daha iyiye ulaşmaya çalışan, yazılı olan kurallarımız kadar, yazılı olmayan geleneklerimize de bağlı olan ve en önemlisi tenise sevdalı bir ekip olarak, 2020-2022 döneminde yönetime talibiz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.