EGE NET TV

BAŞKAN SENGEL’İN YIL SONU MESAİSİ

BAŞKAN SENGEL’İN YIL SONU MESAİSİ
Okundu
01 Ocak 2020 - 15:36

Efes Selçuk 2020’ye eğlenceli ve bir o kadar da anlamlı etkinliklerle girdi. Kentte yılbaşına birkaç gün kala başlayan etkinlikler 31 Aralık günü de devam etti. “Efes Selçuk’a Kar Geliyor. Sıkı Giyinin” etkinliğinin son gününde de vatandaşlar doyasıya eğlendi. Başkan Sengel yılbaşı gecesi de vatandaşları, çocukları ve görevi başında olanları yalnız bırakmadı.

Efes Selçuk yeni yıla ışıl ışıl sokaklarla girdi. Kenti günler öncesinden yeni yıl coşkusu sararken;  Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel de yılbaşı mesaisine başlamıştı. Huzurevi sakinlerini ziyaret eden, çocukların dileklerini gerçekleştiren Başkan Sengel çalışanlarıyla da bir araya geldi.   23 Nisan’da kendisiyle buluşmayı dileyen çocukları da makamında ağırlayarak;  çocukların Efes Selçuk’a dair istek ve projelerini dinleyen Başkan Sengel ayrıca kendi seslendirdiği filmle de sosyal medyadan Efes Selçuklular’ın yeni yılını kutladı.

Efes Selçuk’ta 31 Aralık günü  kentin sokakları  Yeni Yıl Bandosu ile renklendi. Yeni yıl bandosunun eşliğinde gerçekleşen dans gösterileri büyük ilgi gördü.  Carpouza Cafe önünde devam eden gösterilerin ardından kar atışı etkinliği  Efes Selçuklular’ı bir kez daha eğlendirdi.

Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel yılbaşı akşamında da vatandaşlarla bir aradaydı. Başkan Sengel, İlçe Emniyet Müdürlüğünü, Jandarma Komutanlığını, taksi durağını, otogarı ve itfaiye çalışanlarını ziyaret ederek yılbaşı gecesi görevi başında olanların da yeni yılını kutladı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.