EGE NET TV

BAŞKAN UĞURLU’DAN TEŞEKKÜR

BAŞKAN UĞURLU’DAN TEŞEKKÜR
Okundu
06 Ocak 2019 - 14:34

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yenidenKemalpaşa Belediye Başkanlığına aday gösterilen Belediye Başkanı Arif Uğurlu,azim ve kararlılıkla Kemalpaşa’ya hizmet etmeye devam edeceklerini söyledi.
AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,AK Parti’nin ilçe belediye başkan adaylarını açıkladı. Cumhurbaşkanı Erdoğantarafından yeniden Kemalpaşa Belediye Başkanlığına aday gösterilen Başkan ArifUğurlu,  “Şahsımı yeniden KemalpaşaBelediye Başkan adayı olarak ilan eden başta Liderimiz, Cumhurbaşkanımız SayınRecep Tayyip Erdoğan olmak üzere bir ferdi olmaktan onur duyduğum AK Partiteşkilat mensuplarımıza ve bizleri bugüne taşıyan dualarıyla yanımızda olanaziz Kemalpaşalı hemşerilerimize teşekkür ediyorum” dedi.
Bıkmamadan, yorulmadan azim ve kararlılıkla Kemalpaşa’yahizmet etmeye devam edeceklerini vurgulayan Uğurlu, “2014 yılından bu tarafa Kemalpaşa’daBelediye Başkanı olarak hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Hep şunu söyledim;  her zaman birlikte olacağız ve bu kentebirlikte şekil verip birlikte yöneteceğiz. Hep birlikte gayretli bir şekildeçok verimli bir dönemi geride bırakıp yeni bir döneme giriyoruz. İnşallah azizKemalpaşalı hemşerilerimizin de takdirleri ile bir dönem daha millete hizmetetmek için yeniden yola çıkıyoruz” ifadelerini kullandı. 
“1000’in üzerinde proje ürettik”
Başkan Uğurlu “Hiçbir zaman birlik, beraberliği bırakmadık.Doğru neyse onu yaptık. Hep doğrunun yanında olduk. Belediye personelimizleuyumlu bir şekilde, 1000’in üzerinde proje ürettik. Hep birlikte hep beraberşehrimizin daha ileriye gitmesi, daha güzelleşmesi daha modern ve kültürel birşekilde devam etmesi için çalışmalarımızı sürdürdük” diye konuştu.
“Şehri imar ederken nesilleri ihmal etmedik”
Göreve başladıkları günden buyana kentte adeta yeniden birimar çalışması başlattıklarını hatırlatan Başkan Uğurlu, “Hem sosyal anlamdahem fiziki anlamda hem kültürel anlamda hizmet üretmek için bütün imkanlarımızıseferber ettik. Bir taraftan şehrimizde fiziki projeler hayata geçirirken diğertaraftan halkımızın gönlüne girebilmek için gayret gösterdik. Kadınlarımız,çocuklarımız yaşlılarımız ve toplumun bütün kesimleri için sosyal projelerürettik. İhtiyaç sahiplerine düzenli ihtiyaçlarını karşılamak için yardımlardabulunduk. Yine yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşlarımız için evde sağlık ve bakımhizmetlerimizi yerine getirdik” ifadelerini kullandı.
Millete hizmet yolunda amaçlarından hiç şaşmadıklarınıvurgulayan Uğurlu, “Gayesi hizmet olanın yardımcısı Allah’tır. Doğru bildiğimizyoldan hiç ayrılmadık. Yetimin hakkını koruduk, güçsüze umut olduk. Aynı duayaamin dedik, aynı duyguları paylaştık. Tüm bunları imar ederken odak noktamızher zaman hemşehrilerimiz oldu. Allah’ın izniyle yine el ele vereceğiz, gönülgönüle vereceğiz ve Kemalpaşa’mız için gecemizi gündüzümüze katıp hizmetedeceğiz. Biz hizmeti ibadet kabul eden bir ecdadın torunlarıyız, Allahyolumuzdan ayırmasın” diyerek açıklamasını tamamladı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.