EGE NET TV

BAYOSB, doğalgaz ve otoyol bağlantısı ile sanayicinin ilgi odağı oldu

BAYOSB, doğalgaz ve otoyol bağlantısı ile sanayicinin ilgi odağı oldu
23 Aralık 2018 - 20:26

Yatırımcısınasağladığı avantajlarla son yıllarda en çok tercih edilen sanayi bölgelerindenbiri olan Bağyurdu Organize Sanayi Bölgesi, (BAYOSB) doğalgaz bağlantısı ilesanayicinin enerji problemini ortadan kaldırırken, İzmir İstanbul Otoyolu’nabağlanarak sanayicinin lojistik avantajını da katladı. 
Doğalgazve otoyol bağlantısı ile sanayicilere yılbaşı hediyesi veren ve yatırımcıların  ilgi odağı haline gelen BAYOSB, ekonomininyavaşladığı bir dönemde, yeni yatırımlar için kapısı en çok çalınan sanayibölgelerinden biri haline geldi. Kuruldukları günden bu yana ekonomide zamanzaman yaşanan daralmalara rağmen yatırımdan hiç vazgeçmediklerini belirtenBAYOSB Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Telseren, doğalgaz ve otoyol bağlantısının da sağlanması ile bölgede yatırımavantajlarının daha da arttığını vurguladı. 
 
Sanayicilere yılbaşıhediyesi 
 
İzmirİstanbul Otoyol bağlantısının kısa süre önce açıldığını, bölgedeki firmalarında doğalgaz kullanmaya başladıklarını dile getiren Telseren, “Otoyol bağlantısıile ulaşım, doğalgaz ile enerji konusunda bir adım daha öne çıktık.Sanayicilerimiz artan avantajlarımızı iyi değerlendirecektir.  Artık daha fazla üretim ve ihracat zamanı”dedi. 
 
İzmir-İstanbulotoyol bağlantısının BAYSOB için büyük bir kolaylık sağladığını vurgulayan Telseren,şöyle konuştu: “Zaten altyapısı tamamlanmış bir OSB’yiz. İzmir İstanbul otoyolbağlantısı ve doğalgazın tesislerimiz tarafından kullanılır hale gelmesi ilesanayiciye sunduğumuz avantajlarımızı daha da artırdık.  2018 bitmeden hem otoyol bağlantımız yapıldıhem de doğalgaz bölgemize geldi. Sanayicilerimize yılbaşı hediyelerini vermişolduk. Çok mutluyuz, ” 
 
Kaliteli ve kesintisizenerji 
 
Lojistikimkanların firmaların ürünlerini pazara sunmada büyük fark yarattığını söyleyenTelseren, “Bu otoyol, İstanbul’u İzmir’in komşusu yapacak. Bağyurdu OSB’mizaçılan bu bağlantı ile hem İzmir’e hem de İstanbul’a kadar o akstaki tüm illerekolayca ulaşabilir hale geldi. Doğalgazın bölgemizde sanayi tesislerininkullanımına açılması da enerji konusunda sanayicilerimizi daha da rahatlattı.Artık Bağyurdu OSB’de sanayicilerimiz lojistik avantajları daha da artmış, dahakaliteli ve kesintisiz enerji ile üretimlerini sürdürerek, üretimlerini vekatma değerlerini daha da artıracaklar” diye konuştu. 
 EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.