EGE NET TV

BAYRAKLI’DA CHP VE İYİ PARTİ TEK YÜREK SANDAL: “ARKAMIZDA ‘TUNÇ’ GİBİ BAŞKAN VAR”

BAYRAKLI’DA CHP VE İYİ PARTİ TEK YÜREK SANDAL: “ARKAMIZDA ‘TUNÇ’ GİBİ BAŞKAN VAR”
Okundu
27 Şubat 2019 - 6:09

CHP Bayraklı Belediye Başkan Adayı Sandal, İyi Parti ilçeyöneticileriyle bir araya geldi. Görüşmede  CHP ve İyi Parti’nin Bayraklı’da tek yürekçalışmalar yaptığı vurgulanırken İyi Parti Bayraklı İlçe Başkan Adayı ErdinçÇobanoğlu, “ Millet ittifakının adayı Serdar Sandal’a sokakta büyük ilgi vedestek var. Bayraklı’nın her noktasında CHP ve İyi Parti, tek yürek çalışmalarımızısürdürüyoruz. Vatandaşlarımızdan çok iyi geri dönüşler alıyoruz. Yüzde 60’ınüzerinde bir oy oranıyla Serdar Sandal’ın başkanlığa seçileceğine inancımıztam” dedi.
Millet ittifakının Bayraklı Belediye Başkan Adayı CHP’li SerdarSandal,  yoğun tempoda çalışmalarınısürdürüyor.  Sabah saatlerinde İyi Partiilçe yöneticilerini ağırlayan Sandal, daha sonra sırasıyla Ege Bölgesi AğrıDernekleri Federasyonu, Diyarbakır Erenler Derneği, Erzurum Dörtler Kültür veDayanışma Derneği’ni ziyaret etti. Doğançay seçim bürosunun açılışını yapanSandal, Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) İzmir Temsilcileriile de buluşarak, başkan seçildiğinde hayvan haklarına saygılı olacaklarınadair bir protokol imzaladı. Protokol imza törenine HAYTAP gönüllüleri ilebirlikte katılan “Bella” ismindeki sevimli köpek ise, ilgi odağı oldu. 
 
ARKAMIZDATUNÇ GİBİ BAŞKAN VAR
CHP Bayraklı İlçe Başkanı Cemalettin Alper ile İyi Parti İlçeyöneticilerinin de eşlik ettiği ziyaretlerde konuşan Serdar Sandal, Bayraklıiçin çok önemli projeler hazırladıklarını ve önümüzdeki günlerde bu projelerikamuoyuna tanıtacaklarını vurguladı. Sandal şöyle konuştu:
 “Bayraklımız için çokönemli projelerimiz var. Mesela Bayraklı’nın denizle bağlantısını koparandemiryolunun yeraltına alacağız. Bunun dışında önemli finansman gerektiren çoközel projelerimizi açıklayacağız. Size bir müjde vereyim. Büyükşehir AdayımızTunç Soyer ile bir araya geldik ve 5 büyük projemiz için kendisinden destek sözaldık. Bu dönem arkamızda öyle devasa bir güç var ki Bayraklı bu projelerle tamanlamıyla bir cazibe merkezi haline gelecek. Büyükşehir Belediyesi ileişbirliği yapacağız. Yani arkamızda “tunç” gibi bir başkan var”.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.