EGE NET TV

Bornovalı kadınların yeni yıl buluşması

Bornovalı kadınların yeni yıl buluşması
Okundu
29 Aralık 2018 - 9:29

Bornova Belediyesi ilçede yaşayan kadınların yeniyıllarını düzenlediği farklı organizasyonlarla kutladı. İlki Pınarbaşı’ndayapılan yeni yıl kutlaması Çamdibi İZBAŞ Düğün Salonu ve Atatürk Mahallesi Dr.Sırrı Aydoğan Kültür Merkezi’nde devam etti. Kadın Matinesi’ne katılan Bornovalılarİzmir’in sevilen şarkıcısı Mikrop Hikmet ve Selda Kesgi ile keyif dolu saatler yaşadı. Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila da etkinliklerdekadınları yalnız bırakmadı. 

Bornovalı kadınlar,Bornova Belediyesi’nin yılbaşı için düzenlediği Kadınlar Matinelerinde buluştu.Pınarbaşı yapılan ilk organizasyonun ardından  Çamdibi İZBAŞ Düğün Salonları ve AtatürkMahallesi Dr. Sırrı Aydoğan Kültür Merkezi’nde devam eden kutlamalaraBornovalılar yoğun ilgi gösterdi. 
 
Kadınların buluşmasında SevdaKesgi’nin ardından İzmirli sevilen sanatçı Mikrop Hikmet sahne alarak kadınlaraunutulmaz bir gün yaşattı.  Sanatçılarınsöylediği şarkılara eşlik eden kadınlar kadınlar bol bol oynayarak eğlencelivakit geçirdi. 
 
Yiyecek ve içecekikramının yapıldığı eğlencede yeni yıl pastasını Bornova Belediye Başkanı OlgunAtila, kadınlarla birlikte kesti. Başkan Atila, kadınların yeni yılını kutlayarak2019 yılı için iyi dileklerde de bulundu. 
 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.