EGE NET TV

BURHANİYE BELEDİYESİ YOLLARIN BAKIM VE ONARIMINA DEVAM EDİYOR

BURHANİYE BELEDİYESİ YOLLARIN BAKIM VE ONARIMINA DEVAM EDİYOR
Okundu
06 Ocak 2019 - 9:42

Burhaniye BelediyesiFen İşleri Müdürlüğü ekipleri kış mevsiminde de yol, kaldırım, yapım, bakım veonarım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Son olarak Tahtacı ve KaradereKırsal Mahallelerinde olan ekipler bozulan yollarda tamirat işlerinisürdürüyorlar. 
Yaz ayları boyunca 38mahallede programa göre yol yapım işlerini sürdüren ekipler, şimdi de kışaylarının yollar üzerinde oluşturabileceği yıpratıcı etkileri en aza indirmekiçin pek çok noktada yol bakım ve onarım çalışmaları yapıyor. BurhaniyeBelediyesi’ne iletilen vatandaş talepleri ve teknik ekibin tespitleridoğrultusunda çalışmalar yürüten fen işleri ekipleri,daha modern ve güvenli bir Burhaniye için gece gündüz mesai yapıyor. 38mahallenin tamamına yayılan yapım çalışmalarında yol bakım ve onarım ekiplerigörev alıyor. 
Çeşitli sebeplerebozulmuş olan yollarda tamirat işlerini sürdüren ekipler birden fazla ekip ilekırsal mahalle ve merkez mahallelerde parke taş yol tamiri işlerini yapıyor.Yol yapım çalışmalarımızın yanı sıra tahrip olmuş yollarda da çalışmalarımızaralıksız sürüyor diye belirten Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal“Burhaniye genelinde sürdürdüğümüz yol yapım çalışmalarımızın yanı sıra birçokmahallemizde belirlenen ve değişik etkenler ile bozuk olan yollarımızı datamirat usulüyle yeniliyoruz. Kış aylarına girdiğimiz bu günlerde sağlıklı vegüvenli ulaşım için çalışmalarımız devam ediyor” dedi.


< br>
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.