EGE NET TV

Büyükşehir’den Selçuk’a yeni hizmet binası

Büyükşehir’den Selçuk’a yeni hizmet binası
Okundu
31 Ocak 2019 - 4:40İzmir Büyükşehir Belediyesi, Selçuk’takihizmet hızı ve kalitesini artırmak amacıyla tüm birimlerini aynı çatı altındatoplayacak. Yapım ihalesi aşamasına gelen Belediye Hizmet Binası’nda meslekedindirme kursları da verilecek.
 
Görev sorumluluk sahasıgenişleyen İzmir Büyükşehir Belediyesi, merkeze uzak ilçelerde daha hızlı vedaha verimli hizmet verebilmek amacıyla başlattığı yeniden yapılanmaçalışmalarını ara vermeden sürdürüyor. Kentin en önemli turizm merkezlerinden Selçuk’takuracağı Belediye Hizmet Binası için yapım ihalesi hazırlıklarına başlayanİzmir Büyükşehir Belediyesi,  İZSUbirimleri, vezne ve abone bölümleri ile idari birimleri bir araya toplamayı,Selçuk’taki istihdam sorunu çözümüne katkı sağlayabilecek meslek edindirmekurslarını da yine aynı çatı altında vermeyi planlıyor.
Selçuk Atatürk Mahallesi’ndekonumlandırılacak İzmir Büyükşehir Belediyesi hizmet binası, 2.5 dönümlük projealanında yükselecek. 4 kattan oluşacak yapıda 2 adet toplantı ve eğitimsalonunu da yer alacak.
 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.