EGE NET TV

CHP’li Sertel’den ailelere sürpriz yeni yıl ziyareti

CHP’li Sertel’den ailelere sürpriz yeni yıl ziyareti
Okundu
02 Ocak 2019 - 14:26

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmirMilletvekili Atila Sertel, yeni yıla seçim bölgesindeki aileleri ziyaret ederekgirdi. Doğanlar, Muhittin Erener ve Cengizhan Mahalleleri’nde Tunç, Alkan veÇınar aileleriyle bir araya gelen Sertel, evlerine konuk olduğu ailelerin yeniyıllarını kutladı, sorunlarını dinledi.
Yılbaşı gecesi ilkolarak Doğanlar Mahallesi’nde İnşaat işçisi Levent Tunç ve eşi Kader Tunç’uziyaret eden Sertel, inşaatta geçirdiği kaza sonrası çalışamaz duruma gelenLevent Tunç’a geçmiş olsun dileklerini iletti. Daha sonra Muhittin Erener veCengizhan Mahalleleri’nde Feyza Alkan ve Esma Çınar’ın evine konuk olan Sertel,ailelerin sorunlarını dinledi, 2019 yılının sağlık, mutluluk ve başarı getirmesinidiledi. 
“KIŞIN SONU BAHAR”
Türkiye’nin en büyük problemlerindenbirinin geçim sıkıntısı olduğunu ifade eden CHP İzmir Milletvekili AtilaSertel, “Ülke olarak son derece zor günlerden geçiyoruz. Gittiğimiz her yerdeen çok geçim sıkıntısına dair şikayetler alıyoruz. Halkın çoğu sosyal yardımamuhtaç duruma gelmiş ancak ihtiyacı olduğu halde sosyal yardımlardanfaydalanamayan çok sayıda aile var. Ana muhalefet partisi olarak hükümetedenleri uyarmaya, asgari ücrette olduğu gibi doğruyu bulmaları için yolgöstermeye devam edeceğiz. Verginin değil gelirin tabana yayılması, gelirdağılımı arasındaki uçurumun kapanması için ortaya koyduğumuz projeleriyerelden başlayıp, genele yayacağız. Her yeni yıl yeni bir umuttur. Kışın sonubahardır” diye konuştu.
Sertel’in beklenmedik ziyaretisonrasında şaşkınlık ve sevinçlerini gizleyemeyen aileler, teşekkür ve başarıdileklerini ilettiler. 


 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.