EGE NET TV

Cumhuriyet Halk Partisi

Cumhuriyet Halk Partisi
Okundu
29 Ocak 2019 - 19:54CumhuriyetHalk Partisi’nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tunç Soyer, İzmirBüyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nu ziyaret etti.Başkan Kocaoğlu, “Harç olup birlik ve beraberlik içinde çalışmaya devamedeceğiz” şeklinde konuşurken, Tunç Soyer ise “15 yıldır İzmir’everdiğiniz emek, İzmir’e kattığınız değerler yolumuzu aydınlatacak. Bu işsizsiz olmaz” dedi.
 
Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer,Cumhuriyet Halk Partisi tarafından İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı içinaday gösterilmesinin ardından ilk ziyaretini, Başkan Aziz Kocaoğlu’na yaptı.İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, “Bize düşen görev, harçolup birlik beraberlik içinde hareket etmektir” şeklinde konuştu.  Sıcak geçen buluşmada İzmir BüyükşehirBelediyesi Başkan Vekili Dr. Sırrı Aydoğan ve Genel Sekreter Dr. Buğra Gökçeile Tunç Soyer’in eşi Neptün Soyer de yer aldı.
 
Zaman çok iyi değerlendireceğiz
Seçimde daha büyük başarılar eldeedebilmek için hep birlikte çalışıp çabalayacaklarını söyleyen Başkan AzizKocaoğlu, “Bir an önce harekete geçip hedefe kilitlenerek, bu 2 ayı çok iyideğerlendirip ne yapabileceksek yapacağız. Hem partimiz ve İzmir için hem devicdani sorumluluk gereği çok çalışmalıyız. CHP’li ve İzmirli hemşehrilerimizinsağduyusuyla büyük bir başarı elde ederek yerel seçimleri tamamlayacağımızıdüşünüyorum. Çalışmalarımızı sahada sürdüreceğiz. Hayırlı uğurlu olsun;başarılar dilerim” şeklinde konuştu.
 
Biz CHP’nin neferiyiz
Başkan Aziz Kocaoğlu, gazetecilerinbaşka bir partiden aday olacak mısınız sorusunu ise şöyle yanıtladı:
“Bizim ne başka bir yere gitmemiz nebaşka yerden aday olmamız söz konusu değildir. Biz yıllardan beri CHP’nin birneferi olarak nasıl çalışıyorsak, yine çalışacağız. 65 yıl önce , 6 yaşında oypusulası dağıttım ben bu parti için.. Birleşik oy pusulasında CHP hanesine ‘evet’mührünün basılması için yine elimden gelen her türlü desteği vereceğim. İzmirliiçin, İzmir halkı için her türlü fedakârlığı yapmaya hazırız.”
 
Sizsiz olmaz
Seferihisar Belediye Başkanı ve CumhuriyetHalk Partisi İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tunç Soyer ise “Bu işsizsiz olmaz” diyerek başladığı sözlerini söyle tamamladı: “15 yıldır İzmir’everdiğiniz emek, 15 yıldır İzmir’e kattığınız değerler yolumuzu aydınlatacak.Buradan yola çıkarak ileri gitmeye çalışacağız. Şimdiye kadar demokrasinin engüzel örneğini verdi İzmir. Medeni bir rekabet ortamı da yaşandı. Şimdi hepsibitti. Bu 2 ayı İzmir’in oy potansiyelini artıracak çalışmalar yaparakgeçireceğiz. Size çok ihtiyacımız var.  Hepberaber çalışacağız.”
 
 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.