EGE NET TV

İbrahim Özmen için Karabağlar Belediyesi’nde tören düzenlendi

İbrahim Özmen için Karabağlar Belediyesi’nde tören düzenlendi
Okundu
25 Aralık 2018 - 3:44

Karabağlar Belediyesi’nde 2009-2014 yılları arasında meclisüyeliği görevi yapan ve hayatını kaybeden İbrahim Özmen için KarabağlarBelediyesi’nde tören düzenlendi.

Törene KarabağlarBelediye Başkanı Muhittin Selvitopu, CHP İzmir Milletvekili Kani Beko, geçmişdönem Belediye Başkanı Sıtkı Kürüm, Dikili Eski Belediye Başkanı Osman Güven, öncekive şimdiki dönem meclis üyeleri, muhtarlar, bürokratlar, sivil toplum kuruluştemsilcileri ailesi, yakınları ve belediye çalışanları katıldı.
 
Önemli olan yaşamda iz bırakmaktır
Törende konuşanKarabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Bugün İzmir’in siyasal veteknik yaşamında önemli görevler üstlenmiş İnşaat Mühendisi İbrahim Özmen’ikaybetmenin üzüntüsünü yaşadıklarını belirterek,  “Ben kendisiyle birlikte bürokrat olarak da çalıştım.Siyasal yaşam içinde de yer aldık. Hiçbir zaman saygısını, sevgisini yitirmeyendeğerli bir kardeşimizdi. Ailesine ve sevenlerine sabırlar diliyorum. Önemliolan yaşamda iz bırakmaktır. İbrahim arkadaşımız da Türkiye’nin gelişmesiaçısından her zaman fedakarlık eden,  mücadele içinde olan bir arkadaşımızdı.Hepimizin başı sağ olsun” diye konuştu.
 
 
Nazım şiiriyle uğurlad
ıSitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.