EGE NET TV

İzmir iş dünyası derneği genel kurulunu yaptı Feyyaz Sungur güven tazeledi

İzmir iş dünyası derneği genel kurulunu yaptı Feyyaz Sungur güven tazeledi
23 Aralık 2019 - 20:46

İzmir iş dünyası derneği  genel kurulunu yaptı  Feyyaz Sungur güven tazeledi

İzmir iş dünyası derneği genel kurulu İZİD   3.yıl önce kuruldu. İşçi ve işverenleri buluşturan dernek üye sayısı 14.000 oldu, 1000 kişinin istihdamını sağladı .İZİD akademi kurularak uygulamalı girişimcilik eğitimi açtı , 300 kişi eğitim aldı 50 katılımcı işyeri açtı.Foça açık  ceza evi ve Şakran ceza evi mahkûmlarına girişimcilik eğitimi verildi.
Kısa adı İZİD olan  İzmir iş dünyası derneği genel kurulu İZİD eğitim salonunda yapıldı.
 İş insanları ve kamudan bir çok kişinin katıldığı  genel kurulda oy birliği ile tekrar İzmir İş dünyası derneği  yönetim kurulu başkanı İnş. Müh. Feyyaz Sungur oldu yeni yönetim kurulu üyelerini  törenle tanıtan Başkan Sungur yaptığı açıklamada “ Uzun yolculuklar küçük bir adımla başlar diyerek üç sene önce küçük bir adımla başladık  tüm üyelerimize dostlarımıza teşekkür ederiz.
Birçok sosyal sorumluluk projesine imza attık. Kamu STK işbirliği çerçevesinde çalışmalar yaptık.Özellikle kadın kooperatifleri kurarak kadınlarımıza istihdam sağladık.Bu yeni dönemde de çalışmalarımızı arttırarak devam edeceğiz.  Üçüncü sektör olan STK bilincinin gelişmesi adına girişimciliğin desteklenmesi adına çalışmalar yapacağız, bu hizmetleri yaparken bizlerle beraber yönetim kurulu arkadaşlarıma çok teşekkür ederim” dedi.
Dernek üyeleri yemekte bir araya gelerek 3. yıl pastasını kesti.

Yönetim kurulu Başkan Feyyaz Sungur ,Avukat  Mehmet Ali Tuncay  ,Doktor Uğur Alfatlı,  Bankacı  Meral Dalgıç , Sanayici  Ergun Çoşkun  ,  Makine  mühendisi Süleyman Apaydın ve Doktor  Levent Özkan   olarak oluştu. 

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.