EGE NET TV

İzmir’de dijital zirve

İzmir’de dijital zirve
10 Aralık 2018 - 7:30

İzmir iş dünyası, dijital zirvede buluşacak. Türkiye’dedijital dönüşüme imza atmış şirketlerin üst kademe yöneticileri, düzenlenecekzirvede başarının sırrını anlatacak. 
 
İzmir Ticaret Odası (İZTO) ev sahipliğinde 13 Aralık’ta saat13.00’de düzenlenecek “Dijitalleşen Markalar Yükseliyor Zirvesi” işdünyasının temsilcilerini dijital dünyada başarının sırlarıyla buluşturacak.She Agency öncülüğünde düzenlenecek zirve, İZTO Yönetim Kurulu Başkanı MahmutÖzgener’in açılış konuşmasıyla başlayacak. İzmir’i, Türkiye’nin dünyaya açılankapısı olarak nitelendiren Özgener, dijitalleşmenin İzmir ekonomisi üzerindekietkisini anlatacak. Zirve birbirinden önemli isimleri de ağırlayacak. 
 
DİJİTAL TÜYOLAR
İZTO Konferans Salonu’nda gerçekleşecek zirvede iki ayrıpanel düzenlenecek. Dijital Dünyanın Potansiyelini Keşfedenler başlıklı ilkpanelde  Nef Yönetim Kurulu Başkanı ErdenTimur, SBK Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sezgin Baran Korkmaz deneyimlerinipaylaşacak.
 
DOĞRU HEDEFE GİDEN YOL
Dijital Pazarlamada Hedef Kitlenin Önemi başlıklı ikincipanelin konuşmacıları ise Arkas Holding Bilgi Sistemleri Direktörü Mert Oruz,Teknosa Pazarlama İletişimi ve Müşteri Deneyimi Genel Müdür Yardımcısı AyşegülBahçıvanoğlu,  Çetmen Genel Müdürü MerveÇetmen  olacak. Doç. Dr. Engin Deniz Erişyönetimindeki panellerin dışında ayrıca Google Türkiye Direktörü BülentHiçsönmez, Türkiye’nin dijital dönüşümündeki ip uçlarını verecek. YemeksepetiSatış Direktörü Korhan Erçin, dijitalleştiren pazaryerlerini anlatacak.,Gazeteci Yazar Ahmet Hakan, dijital medya konusunda birikimlerini,  She Agency Pazarlama Direktörü Burak Taşpınarda 
dijital reklamları anlatacak. 
 
Zirvenin İzmir için bir dönemeç olacağını söyleyen SheAgency Başkanı Özge Avınca, “Türk iş dünyası büyük bir hızladijitalleşiyor. İzmir bu dönüşümün en yakın takipçileri arasında yer aldığıgibi en kolay uyum sağlayacak yapıya da sahip. Zirve,  başarılarıyla örnek olmuş isimleri İzmir işdünyasıyla buluşturacak. İzmirli iş insanlarını, bu önemli zirvede yerlerinialmaya davet ediyoruz” dedi.


EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.