EGE NET TV

Karabağlar’da coşkulu İYİ Parti-CHP buluşması

Karabağlar’da coşkulu İYİ Parti-CHP buluşması
Okundu
03 Şubat 2019 - 16:29


KarabağlarBelediye Başkanı Muhittin Selvitopu ile CHP Karabağlar İlçe Başkanı Ali İhsanYıldız, ilçe örgütü ile birlikte, seçimde birlikte ittifak yapacakları İYİParti Karabağlar İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.
İyi Parti İlçe Başkanı Hasan Yıldız ve ilçeyöneticileri tarafından kapıda karşılanan Başkan Selvitopu, Ali İhsan Yıldız dahasonra parti binasına geçerek partililerle bir araya geldi. Çok sayıda katılımınolduğu toplantıda partililer Başkan Selvitopu ve ilçe başkanlarına sevgigösterisinde bulundu.
Partililere seslenen Karabağlar Belediye BaşkanıMuhittin Selvitopu, bu meselenin vatan meselesi olduğunu belirterek “Bizimhepimizin görevi bu ülkeyi Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi ilelebetyaşatacak çalışmaları gerçekleştirmektir. Hangi görevde olursak olalım. Temelgörevimizi asla unutmamalıyız” diye konuştu.
Tambir demokrasi destanı olur
Ülkemizde yerel seçimler öncesi ittifak olduğunuhatırlatan Selvitopu “Yeni bir siyasal anlayışla ve bakışla ülkemizindeğerlerini yaşatmaya ilerletmeye çalışıyoruz. Partimizin üst düzeyi bunlarıgerçekleştirdi. Ben inanıyorum ki önümüzdeki seçimlerde Karabağlar’da hepbirlikte iyi bir sonuç alacağımızdan hiçbir kuşkumuz yok. Hele böyle birbirlikteliği alanlarda da yaşarsak tam bir destan yazarız. Bunun adı  demokrasi destanı olur. Bu süreçte de hepbirlikte olacağız. Biz 500 bin insana aynı gözle bakıyoruz. Oy versin vermesin,desteklesin,  desteklemesin bakışımızaynıdır. 5 yılda aynı anlayışla çalıştık bunu pekiştirerek el ele kol kola devamedeceğiz Bunu Karabağlar’da başaracağız” dedi.
BizimBaşkan adayımızda Muhittin Selvitopu’dur
İYİ Parti İlçe Başkanı Hasan Yıldız ise CHP ileönceki seçimde sürekli istişare içerisinde olduklarını hatırlatarak,  “Bu seçimde daha fazla birlikte olacağız.Birbirimize yardımcı olacağız. İnşallah önümüzdeki dönemde de,  genel seçimlerde de bu işbirliğinin devametmesini diliyorum. Bizler İYİ Parti seçime giriyor gibi bu seçimdeçalışacağız. Belediye Başkanımız Muhittin Selvitopu bizim de adayımızdır. Hiçbiraksaklığa ve tembelliğe meydan vermeden aynen bizim adayımız Muhittin Selvitopuolarak çalışıp, uğraşarak bu seçimi kazanacağız” dedi.
Ortakakılla başarıya ulaşacağız
Cumhuriyet Halk Partisi Karabağlar İlçe Başkanı Aliİhsan Yıldız ise İYİ Parti ve CHP’nin bu birlikteliği bir demokrasi şölenineçevirebildiği için partililere teşekkür ederek,  “Bizler de Karabağlar’da sizlerle berabersandıklarda, alanlarda, Karabağlar’daki insanların yaşam kalitesini yükseltecekortak akılla hareket ederek başaracağımıza inanıyorum. 31 Mart sonrası güzelbir bahar yaşayacağız. Bunu da ‘Derman belediyeciliği’yle yapacağımızainanıyorum” dedi.
Ziyaretin sonunda Başkan Selvitopu, İYİ Parti İlçeBaşkanı Hasan Yıldız’a teşekkür ederek çiçek verdi.
 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.