EGE NET TV

MENDERES’İN MİLADI 2019 OLACAK!

MENDERES’İN MİLADI 2019 OLACAK!
Okundu
01 Ocak 2019 - 9:40

İzmir’in Menderes İlçesindeki tek kadın Belediye Başkan aday adayı Zerrin Ak, yeni yılın yeni başlangıçların yılı olacağını ve Menderes ilçesi için ise bir milat niteliği taşıyacağını söyledi. Hayata dokunan projeleriyle sık sık gündeme gelen CHP’nin aday adayı Zerrin Ak, ilçede yaşanacak ilkleri birlikte gerçekleştireceklerini vurguladı.

Seçim kampanyasında aldığı destek çığ gibi büyüyen CHP Menderes Belediye Başkan aday adayı Zerrin Ak yeni yıl için umutlu konuştu. Aldığı önemli desteğin hemşerileri ile aynı duyguları taşıdığından kaynaklandığına dikkat çeken Zerrin Ak, “Menderes’i bir dünya markası yapacağız. Bu hedef doğrultusunda sivil toplum kuruluşlarımızla, odalarımızla, kanaat önderlerimizle ve etkin muhtarlarımızla işbirliği yapıyoruz. Her geçen gün aldığımız desteğin çığ gibi büyümesi bizlere 2019’un ilçemizde bir milat olacağını gösteriyor. Hemşerilerimizle birlikte Menderes’i bizi biz yapan değerlerle Modern bir kent yapmak için gün sayıyoruz”dedi.

İŞ VE EKMEK KAPILARI AÇACAĞIZ

Menderes ilçesinin değişiminin eşiğinde duran en önemli sorunun iş ve aş olduğuna dikkat çeken CHP Belediye Başkan aday adayı Zerrin Ak, işsizlere iş, evsizlere ev ve ekmeksizlerin ekmeği ve aşı olacaklarını ifade etti. Tek kadın aday adayı Zerrin Ak, “Her sabah ve her akşam Menderes’in giriş ve çıkışlarından binlerce insanımız yol alır. Bu da Menderes’te yaşayanların Menderes’te  doğanların Menderes’te doyamadığını gösteriyor. Menderes’te yaşayanların bu ilçede doyacakları iş imkanlarını oluşturacak projelerimizi hayata geçireceğiz”şeklinde konuştu.

BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ

Türkiye ve İzmir’de kadın belediye başkan adayı gösterme konusunda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Genel Başkan Yardımcıları Seyit Torun ve Oğuz Kaan Salıcı’ya Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse’ye güvendiklerini dile getiren kadın belediye başkan aday adayı Zerrin Ak, “İlçemizi yeniden yapılandırmak ve modern bir Menderes oluşturmak için çalışıyoruz. Partimizin vereceği yeni görev ile Menderes’i hak ettiği noktaya hemşerilerimizle birlikte taşıyacağız. İnanıyorum ki biz çalıştığımız müddetçe ilçemiz güzelleşecek, değişecek, yenilenecek. Bütün bu güzel duygular ile 2019 yılının sağlık, mutluluk, başarı, sevgi ve huzur getirmesini diliyorum”dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.