EGE NET TV

MİLLETİN EKİBİNDEN 7 GÜN 24 SAAT HİZMET

MİLLETİN EKİBİNDEN 7 GÜN 24 SAAT HİZMET
Okundu
31 Mart 2020 - 9:11

Koronavirüs salgını tüm dünyayı olduğu gibi ülkemizi de tehdit etmeye devam ediyor. Ülkece birlik ve beraberlik içerisinde mücadele gerektiren bu zorlu süreçte Aliağa Belediyesi bünyesinde yer alan Milletin Ekibi de Aliağalı vatandaşlarımızın istek ve taleplerini karşılamak için yoğun mesai harcıyor.

Toplamda 50 aktif çalışan ile 7 gün 24 saat anlayışıyla vatandaşlarımıza hizmet veren Milletin Ekibi; Merkezde 3, Yeni Şakran ve Helvacı’da ise 1’er ekip olmak üzere toplam 5 ekip olarak çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

GELEN ÇAĞRILARA 7 GÜN 24 SAAT ÇALIŞMA PRENSİBİYLE YANIT VERİLİYOR

Milletin Ekibi bünyesinde bulunan Hilal Masa, gerek ALO 153 hattına, gerekse 0530 277 22 22 numaralı WhatsApp hattına gelen yüzlerce telefon çağrısı ile whatsapp mesajına 7 gün 24 saat çalışma prensibiyle yanıt veriyor.

YÜZLERCE VATANDAŞA ULAŞILIYOR

Hilal Masa ile koordineli çalışan Milletin Ekibi ise gelen talepler doğrultusunda, belediyemizin sosyal yardım kapsamında bulunan yüzlerce ihtiyaç sahibine ulaşarak erzak yardımı yapıyor.

Ayrıca, yasa gereği sokağa çıkmaları kısıtlanan 65 yaş ve üzeri ile kronik rahatsızlıkları bulunan risk grubundaki yüzlerce vatandaşa ulaşan Milletin Ekibi, talepleri doğrultusunda vatandaşların market, manav, eczane gibi zaruri ihtiyaçlarının karşılanması için destek vermeye devam ediyor.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.