EGE NET TV

SÜT KUZUSU PROJESİ TİRE’DE DE HAYATA GEÇİYOR BAŞKAN DURAN SORUNU DİLE GETİRDİ, SOYER “TAMAM” DEDİ

SÜT KUZUSU PROJESİ TİRE’DE DE HAYATA GEÇİYOR BAŞKAN DURAN SORUNU DİLE GETİRDİ, SOYER “TAMAM” DEDİ
Okundu
03 Ekim 2020 - 10:39

YAĞMUR SUYU DRENAJ HATTI, MEZBAHA VE OTOPARK PROJESİ İÇİN SÖZ ALINDI
İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Tire Belediyesi ortak projelerinin ivedilikle hayata geçirilmesini talep eden Başkan Duran “Mezabaha, otopark, yağmur suyu drenaj hattı, kanalizasyon şebekesi yenileme, dere ıslahları, kentsel dönüşüm ve yayalaştırma” projelerinden bahsetti.
Süt Kuzusu projesi kapsamında Tire’nin kapsam dışı bırakılmasını kabul etmediklerini ifade eden Duran, sunumunun öneri bölümünde “Bizler Tire olarak üreten bir ilçeyiz. En yakınımızda bulunan ilçelerin projeye dahil edilip bizim kapsam dışında kalmamız haklı eleştiriler ile karşı karşıya kalmamıza neden oldu. Bu eleştiriler tamamen siyaset üstü ve haklı eleştirilerdir. Bu sebeple ilçemizin projeye dahil edilmesini istiyorum “dedi. 
Sunumun ardından Başkan Duran’a yaptıkları hizmetler için teşekkür eden Başkan Soyer Tire’nin projeye dahil edileceği sözünü verdi. Başkan Soyer ayrıca Tire Belediyesi tarafından daha önce belirlenen noktalarda yağmur suyu drenaj hattı, Mezbaha ve Alay Parkı bölgesinde yapılması planlanan Otopark çalışmalarının yapılacağının sözünü verdi. EGENETTV HABER : KEMAL CERAN

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.