EGE NET TV

TARIM SEKTÖRÜNÜN DÜNYA DEVLERİ AGROEXPO İZMİR’DE

TARIM SEKTÖRÜNÜN DÜNYA DEVLERİ AGROEXPO İZMİR’DE
09 Ocak 2019 - 13:45

>


2018 yılında 60 ülkeden 875 katılımcıfirmayı 332 bin ziyaretçiyle buluşturan Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın dörtbüyük tarım fuarı arasındaki “Agroexpo Uluslararası Tarım ve HayvancılıkFuarı”, 07 – 10 Şubat 2019 tarihleriarasında Fuar İzmir’de Türk tarımını dünya tarımıyla 14. kez buluşturacak.
Tarım vehayvancılık sektöründe önemli bir yere sahip olan ve Orion Fuarcılık evsahipliğinde 2005 yılından bu yana başarı ile düzenlenen Agroexpo,  2019 yılındayurtdışından önemli üreticiler, tarım ve hayvancılık firmaları, yerli veyabancı traktör üreticileri başta olmak üzere tüm sektör temsilcileriniİzmir’de ağırlayacak.
Agroexpo, Mekanizasyon Sektörüne Işık Tutacak
OrionFuarcılık Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Burak Tan “Bahçe ve tarla tipinde yepyeni tarım teknolojileri,  sektöre tahsis edilen B ve C hollerindeziyaretçilerin beğenisine sunulacak.  Meraklabeklenen 2019 üretim traktör modelleri de etkinlik alanında canlı olarakuzmanları tarafından fuar ziyaretçilerine tanıtılacak” dedi. Burak Tan sözlerine şöyle devam etti:  “En yeniteknolojilerle donatılmış modellerin sunulacağı bu etkinlik ile birlikte dünyatraktör devlerinin her biri,  binlercemetrekarelik standlarında da kendilerine ait modelleri en uzman personelleriile çiftçimize tanıtacak
 
Avrupastandartlarında düzenlenen ve 1000 kişilik oturma kapasitesine sahip aktivitealanında düzenlenecek olan inovasyon sunumları, yeni model traktör lansmanlarıtüm sektör ilgililerinden tam not almaya devam edecek.
 
İlgi Çekici Etkinlikler
2019Model Traktör Lansmanı dışında Ağır Abiler Yarışıyor Boğa Yarışması, GençÇiftçiler Yarışıyor Bilgi Yarışması, Koyun Keçi Güzellik Yarışması, Yoğurt YemeYarışması, Canlı Hayvan Irk Tanıtımları gibi çeşitli şovlar, eğlenceli yarışmalarve seminerler fuara renk katacak.
Sektörün lider fuarı, katılımcı sayısını da 900firma olarak hedefliyor.  Yerli veyabancı firmaların 70 ülkeden 350 bin ziyaretçi ile buluşması öngörülmekleberaber, düzenlenen ziyaretçi organizasyonları ile Türkiye’nin bütünbölgelerinden ve yurtdışından üreticilerin ve sektör temsilcilerinin fuarıziyaret etmesi bekleniyor.
Girişin ücretsizolduğu Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı, 07-09 Şubattarihlerinde 10:00 – 18:00, 10 Şubat Pazar günü ise 10:00 – 17:00 saatleriarasında tüm sektör mensuplarının ziyaretine açık olacak.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.