EGE NET TV

Westpark’ta Renkli Hafta Sonu Etkinlikleri!

Westpark’ta Renkli Hafta Sonu Etkinlikleri!
Okundu
09 Mart 2020 - 18:10

   İzmirlilerin uğrak noktası Ege’nin En Büyük Outlet’ i Westpark Outlet’ te bu hafta sonu Kadınlar Günü’ne özel etkinlikler gerçekleştirildi.

İzmirli üretken kadınlarımızın ev ekonomilerine katkı sağlaması amacı ile Bayraklı Belediyesi tarafından kurulan Kadının Emek Dünyası stantları, Bayraklı Belediyesi Halk Eğitim Merkezi kadın kursiyerlerinin Halk Oyunları gösterisi ve Anadolu Ateşi Dans Okulu’nun Anne Çocuk Zumba Gösterisi Westpark’ta ziyaretçilerine eğlence dolu bir hafta sonu yaşattı.

Bayraklı Belediye Başkanı Serdal Sandal’ın da ziyaret ettiği Kadının Emek Dünyası stantları, geçtiğimiz hafta sonu Westpark’ta ziyaretçileriyle buluştu, yoğun ilgi gören standlarda Başkan Serdal Sandal, Hint Kınası yaptırıp stantlardan alışveriş yaparak girişimci kadınlar ile sohbet edip fotoğraf çekildi.

Bayraklı Belediyesi’nin kadınlardan oluşan Halk Oyunları ekibi tarafından gerçekleştiren Halk Oyunları Gösterisi ise yoğun ilgi gördü.

Etkinliklerin son gününde Anadolu Ateşi Dans Okulu’nun AVM ziyaretçilerinin de katılımıyla gerçekleştirdiği Anne – Çocuk Zumba Gösterisi hem etkinliğe katılım sağlayan ziyaretçilere hem de izleyicilerine eğlence dolu anlar yaşattı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.