EGE NET TV

YILIN FİLMİ ŞAMPİYON’UN OYUNCULARINA BÜYÜK İLGİ

YILIN FİLMİ ŞAMPİYON’UN OYUNCULARINA BÜYÜK İLGİ
Okundu
16 Aralık 2018 - 15:21

Efsane yarış atı Bold Pilot’un daimi jokeyi, sonraları iseTürkiye’nin en başarılı jokeyi haline gelen Halis Karataş ile Türk atçılığınınduayen ismi Özdemir Atman’ın kızı Begüm Atman’ın destansı ve ölümsüz aşkınıkonu alan Şampiyon filminin İzmir Galası Agora Alışveriş Merkezi’nde her yaştanİzmirlilerin katılımlarıyla gerçekleşti. 
Halis Karataş ile Begüm Atman’ın ölümsüz ve Bold Pilot’unkazandığı her zaferle daha da güçlenen büyük aşkın hikayesinden uyarlananŞampiyon filminin başrol oyuncuları Ekin Koç, Farah Zeynep Abdullah ve ustaoyuncu Fikret Kuşkan İzmirli sevenleriyle buluştu. Destansı bir aşkı beyazperdeye taşıyan Şampiyon filmini Agora Sinema salonlarında izlemeye gelenlerduygusal anlar yaşarken gözyaşlarını tutamayanlar da oldu. 
“İzmir’de olmaktandolayı çok mutlu ve heyecanlıyız”
Ay Yapım ve Med Yapım imzalı Şampiyon filminin Dev Ajansorganizasyonuyla, Agora Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşen İzmir galasındafilmin başrol oyuncuları Ekin Koç, Farah Zeynep Abdullah ve Fikret Kuşkan, 16:30’dakifilm gösterimi öncesinde İzmirli sinemaseverlerle bir araya geldi. 
Karşılarında coşkulu kalabalığı gören oyuncular bu coşkukarşısında heyecanlandıklarını dile getirdiler. İzmir’de olmaktan dolayı çokmutlu olduklarını söyleyen Ekin Koç, Farah Zeynep Abdullah ve Fikret Kuşkan, Şampiyonfilmini izlemeye gelen İzmirli sevenlerine çok güzel bir film izleyecekleriniifade ettiler. Kendilerini yalnız bırakmadıkları için gelen herkese teşekküreden oyuncular seyirciyle buluşmanın ardından filmin gösterildiği salonlarıziyaret ettiler. Salonları ziyaretleri sırasında da filmi izlemeye gelenlereteşekkür eden oyuncular, Şampiyon’u izleyecek olan seyircilere iki saatlik çokkeyifli bir hikaye izleyeceklerini, filmi çekerken çok keyif aldıklarını veaynı keyfi seyircilerin de yaşamasını ümit ettiklerini dile getirdiler.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.